Ножиці манікюрні для кутикули SPL 9710 SPL
- Готово до відправки
- Код: 9710 SPL
132 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ножиці для видалення кутикули SPL манікюрні 9710
Професійні ножиці для видалення кутикули та задирок виготовляються з нержавіючої сталі. Леза ножиць дуже тонкі й гострі. Міцний і надійний інструмент з ідеальним кутом нахилу дозволяє домогтися бажаного результату без пошкодження і травмування нігтьової пластини або шкіри. SPL - це багаторічний досвід і європейська якість у виробництві спеціального інструменту для манікюру, педикюру і макіяжу.
При виготовленні використовуються тільки високоякісні матеріали з великою зносостійкістю. Вироби сучасного дизайну для професійного та індивідуального використання.
Характеристики:
- Заточка: ручна
- Заточка леза: двостороння
- Форма робочих країв інструменту: загнута
- Колір: сріблястий
- Загальна довжина (мм): 95
- Матеріал виготовлення інструменту: сталь
- Довжина різальної кромки (мм): 18
- Товщина леза (мм): 3
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SPL |
| Вид манікюрно-педикюрного інструменту | Ножиці |
| Вікова група | Без обмежень |
| Довжина ріжучої кромки | 18 мм |
| Загальна довжина | 95 мм |
| Заточка | Ручна |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення інструменту | Сталь |
| Область застосування | Кутикули |
| Стать | Жіноча |
| Тип упаковки | Пластиковий блістер |
| Товщина леза | 3 мм |
| Форма робочих країв інструменту | Загнута |
| Функціональне призначення | Для манікюру |
- Ціна: 132 ₴




