Пилочка для нігтів полірувальна на м’якій основі OPI № 100/100 № 100/150
- Готово до відправки
- Код: OPI 2223
40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пилочка манікюрна для нігтів полірувальна O.P.I. напівбумеранг біла на м'якій основі 2223
Полірування нігтьової пластини - один з найделікатніших манікюрних процесів. Для цього завдання підходить м'яка полірувальна пилка від O.P.I.
Даний інструмент відмінно впорається з обробкою натурального і штучного нігтя, так що в будь-якому випадку стане Вашим рятівником при необхідності реанімувати або трохи підправити манікюр.
Дана пилка для нігтів виконана з високоякісних матеріалів, відрізняється зносостійкістю і довговічністю, не викликає розшаровування і не підкреслює недосконалостей нігтьової пластини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OPI |
| Абразивність пилки | до 100 грит |
| Довжина | 175 мм |
| Колір | Сірий |
| Призначення пилочки | Для натуральних нігтів |
| Тип пилочки | Двостороння |
| Тип пилочки по матеріалу | На м'якій основі |
| Товщина пилки | 2 мм |
| Форма пилки | Півмісяць |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 40 ₴

