Пилка полірувальна для нігтів SPL сіра пряма ZF, 100/180 303
- Готово до відправки
- Код: ZF SPL
54 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пилка полірувальна для нігтів SPL пряма на м'якій основі 18 см ZF
Solingen Professional Line (SPL) - це багаторічний досвід та європейська якість у виробництві спеціальних інструментів для манікюру, педикюру і макіяжу. При виготовленні використовуються тільки високоякісні матеріали з великою зносостійкістю. Вироби сучасного дизайну для професійного та індивідуального використання.
Пилка призначена для дуже м'якого полірування поверхні нігтьової пластини, а також для додання дзеркального блиску штучним і натуральним нігтям. Також дана полірувана пилочка має одну сторону шліфування і добре підходить для підготовки нігтьової пластини під гель-лак.
Склад: Абразивний мінеральний матеріал.
Спосіб застосування: Обробити вільний край нігтьової пластини. Після використання інструмент рекомендується почистити сухою м'якою щіткою, продезінфікувати.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SPL |
| Абразивність пилки | до 180 грит, до 100 грит, до 320 грит |
| Довжина | 180 мм |
| Колір | Сірий |
| Призначення пилочки | Для натуральних нігтів |
| Тип пилочки | Двостороння |
| Тип пилочки по матеріалу | На м'якій основі |
| Товщина пилки | 2 мм |
| Форма пилки | Пряма |
| Ширина | 12 мм |
- Ціна: 54 ₴
