Алюмінієва каструля з керамічним покриттям антипригарним 4.7 л Ø 24 см чорний MGC HP-4-453B
- Готово до відправки
- Код: HP-4-453B
3 019 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер Русланаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каструля MGC діаметром 24 см забезпечує рівномірне нагрівання завдяки своєму алюмінієвому корпусу, а керамічне антипригарне покриття дає змогу готувати без пригорання. Кришка з жароміцного скла з паровідводом допомагає контролювати процес приготування, утримуючи тепло і зберігаючи всі аромати страв. Використання цієї каструлі допомагає зберегти максимальну кількість корисних речовин у їжі завдяки можливості готувати з мінімальною кількістю жиру. Основні характеристики Об'єм 4.7 л Діаметр 24 см Висота каструлі без кришки 11,5 см Висота каструлі з кришкою 16,5 см; Товщина дна 5 мм. Переваги каструлі. Підходить для газових, електричних та індукційних плит; Не вступає в реакцію з їжею; Каструля з антипригарним покриттям має товсте дно для ідеального поширення тепла. Запобіжні заходи під час використання Перед першим використанням вимийте каструлю в теплій воді з м'яким мийним засобом і губкою та витріть насухо. Після повного висихання протріть антипригарне покриття невеликою кількістю рослинної олії. Використовуйте силіконові або дерев'яні столові прилади для захисту поверхонь від подряпин. Категорично не рекомендується використовувати металеві ложки або лопатки. Не залишайте порожню каструлю на вогні. Також не використовуйте жорсткі губки та щітки, абразивні пасти та порошки або агресивні засоби для чищення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MGC |
| Внутрішнє покриття | кераміка |
| Зовнішнє покриття | кераміка |
| Колір | Чорний |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Алюміній |
| Мірна шкала | Ні |
| Ручка | Бакеліт |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Газова, Індукційна, Електрична |
| Об`єм | 4.7 л |
| Висота каструлі з кришкою | 16.5 см |
| Висота каструлі без кришки | 11.5 см |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Потовщене дно | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Литі (суцільнолиті) |
| Вага | 2.3 кг |
| Діаметр під кришку | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 4.7 л |
- Ціна: 3 019 ₴





