Набір порцелянових банок для сипучіх на бамбуковій підставці 3 шт. по 400 мл для чаю кави цукру SCT-652
- Готово до відправки
- Код: SCT-652
889 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер Русланаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір із трьох порцелянових банок на бамбуковій підставці стане стильним і практичним рішенням для зберігання чаю, кави та цукру. Кожна ємність має чіткий напис, що робить використання набору максимально зручним. Бамбукові кришки щільно закривають банки, надійно захищаючи продукти від вологи та сторонніх запахів. Елегантні фігурки золотих оленів на кришках додають декоративності та створюють атмосферу затишку. Основні характеристики місткостей для зберігання цукру, чаю та кави: Матеріал: порцеляна, бамбук; Розмір: 33×11.5×12 см; Діаметр баночок: 9 см; Висота баночок: 10 см; Об'єм баночок: 400 мл. Такий набір стане не тільки функціональним елементом кухні, але і стильним акцентом в інтер'єрі. Він ідеально підійде в подарунок поціновувачам затишку та ладу, додавши до повсякденного побуту нотку елегантності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Застосування | Для сипучих продуктів |
| Колір | Білий |
| Кількість предметів в наборі | 4 |
| Об`єм | 0.4 л |
| Тип | Набір банок |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 889 ₴





