Друшляк з двома ручками 22 см дрібнокомірчаста сітка з нержавіючої сталі HP-19-2-22CM
- Готово до відправки
- Код: HP-19-2-22CM
269 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер Русланаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Друшляк з двома ручками стане незамінним помічником на кухні. Завдяки дрібнопористій сітці він ідеально підходить для проціджування, промивання та просіювання різних продуктів, забезпечуючи максимальну ефективність приготування їжі. Ергономічна форма зручна у використанні, а оптимальний обсяг дозволяє комфортно працювати з великою кількістю продуктів. Основні характеристики: Матеріал: нержавіюча сталь Розмір дуршлагу: 31.5х22х9 см Діаметр: 22 см Друшляк виготовлений з нержавіючої сталі, що забезпечує стійкість до корозії та простоту догляду. Прекрасний вибір для миття овочів, проціджування пасти чи інших кулінарних завдань. Завдяки компактним розмірам та дрібнопористій сітці, діаметром 22 см, цей друшляк стане незамінним інструментом на будь-якій кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zhongjing |
| Висота | 90 мм |
| Діаметр | 220 мм |
| Довжина | 315 мм |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ручка | Дві |
| Тип | Друшляк |
| Ширина | 220 мм |
- Ціна: 269 ₴



