Форма для запікання овальна 36×22,5×7 (см) 2 літри Блакитна S1288
- Готово до відправки
- Код: S1288
629 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер Русланаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Форма для запікання об'ємом 2 літри стане незамінним помічником на вашій кухні, дозволяючи створювати справжні кулінарні шедеври щодня. Вона ідеально підходить для запікання м'яса, риби, овочів, а також для приготування домашніх запіканок та ароматних страв із духовки. Основні характеристики форми для запікання: Розмір: 36×22.5×7 см; Об'єм: 2 л; Матеріал: фарфор. З цією практичною та стильною формою для запікання ви зможете готувати смачні та ароматні страви без зайвих зусиль. Вона стане надійним супутником на вашій кухні та допоможе радувати родину та гостей кулінарними шедеврами щодня.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Висота стінок | 7 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Кількість осередків | 1 шт. |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал | Порцеляна |
| Загальний об`єм форми | 2 мл |
| Стан | Новий |
| Тип форми | Овальна |
| Ширина | 22.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
- Ціна: 629 ₴



