Форма для запікання овальна 36×22.5×7 (см) форма для духовки 2 літри Червоний S1289
- Готово до відправки
- Код: S1289
629 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер Русланаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Форма для запікання об'ємом 2 літри стане незамінним помічником на вашій кухні, дозволяючи створювати справжні кулінарні шедеври щодня. Вона ідеально підходить для запікання м'яса, риби, овочів, а також для приготування домашніх запіканок та ароматних страв із духовки. Основні характеристики форми для запікання: Розмір: 36×22.5×7 см; Об'єм: 2 л; Матеріал: фарфор. З цією практичною та стильною формою для запікання ви зможете готувати смачні та ароматні страви без зайвих зусиль. Вона стане надійним супутником на вашій кухні та допоможе радувати родину та гостей кулінарними шедеврами щодня.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Висота стінок | 70 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Кількість осередків | 1 шт. |
| Колір | Червоний |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Призначення форми | Для хліба, Для лазаньї, Для бісквіта, Для риби, Для птиці, Для пирога, Для м'яса |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Овальна |
| Ширина | 225 мм |
| Матеріал | Порцеляна |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
- Ціна: 629 ₴



