Кавоварка електрична 600 (мл) для дому та офісу Sokany SK-04015
- Немає в наявності
- Код: SK-04015
1 449 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер Русланаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична турка Sokany - це зручний та ефективний пристрій призначений для приготування чудових напоїв. Кавоварка оснащена функцією автоматичного відключення, що робить турку безпечною та енергоефективною. Ергономічна ручка та компактний розмір роблять турку зручною у використанні та зберіганні. Вона має знімний резервуар для води, який можна легко мити в посудомийній машині Основні характеристики кавоварки потужність: 600 Вт; об'єм резервуара для води 600 мл; тип використовуваної кави: мелена. Особливості та переваги електрокавоварки З потужністю 600 Вт та електричною системою приготування, кава готується швидко та легко, дозволяючи вам насолоджуватися свіжозвареним напоєм у будь-який час. Елегантний та компактний дизайн турки Sokany підкреслює стиль вашої кухні, а також забезпечує зручне зберігання. Виготовлена з високоякісних матеріалів, турка забезпечує довгий термін служби та стійкість до повсякденного використання. Легкість в очищенні та обслуговуванні робить використання цієї турки максимально зручною. Привнесіть атмосферу справжньої кав'ярні у свій будинок за допомогою кавоварки Sokany, і поринете у світ ароматної кави, яку ви створюєте самі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Об`єм | 0.6 л |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.84 кг |
| Висота | 230 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.5 м |
- Ціна: 1 449 ₴







