Кавоварка краплинна Sokany з підігрівом кавника 600 мл SK-124
- Готово до відправки
- Код: SK-124
1 799 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер Русланаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кавоварка Sokany обладнана підігрівом, який підтримує температуру кави протягом години після приготування. Кавоварка обладнана функцією автоматичного вимкнення, це робить її безпечною та енергоефективною. Характеристики кавоварки висота 29 см; тип кавоварки - крапельна. потужність 950 Вт. ємність резервуара для води 600 мл. Виготовлена з якісних матеріалів, кавоварка Sokany прослужить довгі роки, а захист від перегріву гарантує безпечне використання. Завдяки доступній ціні кавоварка Sokany - це відмінний вибір для людей, які шукають практичну та якісну каву машинку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Об`єм | 0.6 л |
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Тип кавоварки | Крапельна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота | 290 мм |
- Ціна: 1 799 ₴









