Пилочка для нігтів Kodi Professional полірувальна напівбумеранг KODI 4221 180/240
- Готово до відправки
- Код: KODI 4221
44 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (68) 762-90-54
Менеджер РусланаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пилка для нігтів полірувальна полубумеранг сіра Kodi Profesional KODI 4221
Двостороння пилка Kodi призначена для корекції товщини штучних нігтів і дозволяє швидко і ефективно знімати зайву товщину нарощеного матеріалу (гелю / акрилу). Також пилка використовується для оперативного зняття гель-лакового покриття нігтів, знімаючи істотний шар перед нанесенням рідини для зняття гель-лаку.
Пилка для домашнього та професійного використання. Форма півкола сприяє зручності і якості підпилювання штучних і натуральних нігтів.
Спосіб застосування: обробити край нігтьової пластини, надавши форму нігтя. Можна використовувати для підпилювання поламаного нігтя. Працюючи з пилкою, намагайтеся зберігати форму нігтя, завжди рухаючись в одному напрямку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kodi Professional |
| Довжина | 180 мм |
| Колір | Сірий |
| Призначення пилочки | Для натуральних нігтів |
| Тип пилочки | Двостороння |
| Тип пилочки по матеріалу | Наждачний |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
| Товщина пилки | 5 мм |
| Форма пилки | Пилка-бумеранг (банан) |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 44 ₴

